Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Груповий єтап, Група А)
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 1 1 0 0 5-1 3
2 БЕРКУТ 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка - Кепіталс 2008 1 0 0 1 3-5 0
4 Сiч 1 0 0 1 1-5 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Груповий єтап, Група Б)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 1 1 0 0 10-3 3
2 ХК "Самтек" 1 1 0 0 6-4 3
3 Шторм 1 0 0 1 4-6 0
4 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 3-10 0

Дни рождения

Апрель, 25

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023

8 : 2
АРСЕНАЛ   СПАРТА
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
18 04.02.2023 12:00 Палац Спорту АРСЕНАЛ - СПАРТА 8 : 2

Судьи

ФИО Тип Оценка
Серебряков Олег Юрьевич Главный судья
Чермашенцев Тимур Николаевич Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Липовецький Віктор Миколаєвич Судья времени игры

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 0 : 1 4:00 90 / Гаврилюк Владимир Витальевич 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
3 / Крикун Борис Русланович
АРСЕНАЛ 1 : 1 8:03 8 / Комар Александр Игоревич
АРСЕНАЛ 2 : 1 10:07 29 / Олецкий Валентин Арнольдович 16 / Печорин Юрий Михайлович
99 / Ткаченко Владимир Васильевич
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 2 : 2 +1 30:40 3 / Крикун Борис Русланович 12 / Коваль Алексей Сергеевич
42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
АРСЕНАЛ 3 : 2 -1 35:20 29 / Олецкий Валентин Арнольдович 17 / Евсейчик Артем Олегович
44 / Житник Алексей Николаевич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
АРСЕНАЛ 4 : 2 -1 40:50 11 / Тимченко Евгений Владимирович 19 / Черненко Сергей Михайлович
АРСЕНАЛ 5 : 2 4х4 49:40 11 / Тимченко Евгений Владимирович 19 / Черненко Сергей Михайлович
15 / Руфанов Егор Олегович
АРСЕНАЛ 6 : 2 51:04 11 / Тимченко Евгений Владимирович 19 / Черненко Сергей Михайлович
6 / Тимченко Вячеслав Николаевич
АРСЕНАЛ 7 : 2 ШБ 55:00 11 / Тимченко Евгений Владимирович
АРСЕНАЛ 8 : 2 57:00 15 / Руфанов Егор Олегович 11 / Тимченко Евгений Владимирович
19 / Черненко Сергей Михайлович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
АРСЕНАЛ 5:40 15 / Руфанов Егор Олегович 2 мин Грб
СПАРТА 19:30 59 / Орлов Юрий Игоревич 2 мин Зд. Рук.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
АРСЕНАЛ 25:00 29 / Олецкий Валентин Арнольдович 2 мин Тлч. Кл.
АРСЕНАЛ 30:00 29 / Олецкий Валентин Арнольдович 2 мин Пдн
АРСЕНАЛ 34:00 7 / Чумак Сергей 2 мин Блк
АРСЕНАЛ 39:00 73 / Ривный Юрий Николаевич 2 мин Зд. Кл.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
АРСЕНАЛ 44:30 17 / Евсейчик Артем Олегович 2 мин Тлч. Кл.
СПАРТА 48:00 59 / Орлов Юрий Игоревич 2 мин З. В. И.
АРСЕНАЛ 48:00 8 / Комар Александр Игоревич 2 мин Тлч. Кл.
СПАРТА 54:00 63 / Дешевый Евгений Григорьевич 2 мин Зд. Кл.