"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 1 1 0 0 12-1 3
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 1-12 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 4-1 3
2 Шторм 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 2 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 ХК "Самтек" 1 1 0 0 5-3 3
2 Сiч 1 0 0 1 3-5 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 1 1 0 0 7-1 3
2 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 1-7 0

Дни рождения

Май, 23

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023

8 : 4
Автомобiлiст   Крижинка Кепіталз
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
17 29.01.2023 18:30 Палац Спорту Автомобiлiст - Крижинка Кепіталз 8 : 4

Судьи

ФИО Тип Оценка

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобiлiст 1 : 0 3:00 16 / Макоревич Владислав Максимович 26 / Люлюк Игорь Сергеевич
Крижинка Кепіталз 1 : 1 6:15 21 / Плесовських Денис Ігорович 98 / Ольховенко Михайло Валерійович
Автомобiлiст 2 : 1 8:40 24 / Буточнов Антон Александрович 18 / Лаврик Роман Васильевич
19 / Бега Тарас Александрович
Крижинка Кепіталз 2 : 2 13:50 81 / Ігнатенко Микола Олегович 3 / Федоренко Ігор Ігорович
78 / Андрієвський Владислав Вітальйович
Автомобiлiст 3 : 2 15:10 71 / Шевчук Максим Юрьевич 26 / Люлюк Игорь Сергеевич
16 / Макоревич Владислав Максимович
Крижинка Кепіталз 3 : 3 19:20 29 / Древаль Олександр Сергійович 21 / Плесовських Денис Ігорович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобiлiст 4 : 3 28:20 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 2 / Щербатюк Роман Васильевич
Крижинка Кепіталз 4 : 4 29:30 21 / Плесовських Денис Ігорович 98 / Ольховенко Михайло Валерійович
Автомобiлiст 5 : 4 31:40 19 / Бега Тарас Александрович 24 / Буточнов Антон Александрович
Автомобiлiст 6 : 4 37:20 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 71 / Шевчук Максим Юрьевич
19 / Бега Тарас Александрович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобiлiст 7 : 4 50:00 16 / Макоревич Владислав Максимович 26 / Люлюк Игорь Сергеевич
Автомобiлiст 8 : 4 58:20 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 90 / Билоцкий Андрей Витальевич

Удаления

1-ый период

Нет удалений

2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Автомобiлiст 35:02 18 / Лаврик Роман Васильевич 2 мин Пдн
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Автомобiлiст 47:30 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 2 мин Уд. Кл.
Автомобiлiст 51:20 18 / Лаврик Роман Васильевич 2 мин Пдн
Крижинка Кепіталз 54:00 27 / Лапко Тимур Олександрович 2 мин Непр. Ат.