"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 1 1 0 0 12-1 3
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 1-12 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 4-1 3
2 Шторм 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 2 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 ХК "Самтек" 1 1 0 0 5-3 3
2 Сiч 1 0 0 1 3-5 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 1 1 0 0 7-1 3
2 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 1-7 0

Дни рождения

Май, 22

Крылья Столицы, Нп, 5
Военкомат-Казаки, Нп, 7
Льдинка 96-97, Зщ

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023

2 : 11
Сокiл Jr   СПАРТА
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
12 10.12.2022 15:15 Палац Спорту Сокiл Jr - СПАРТА 2 : 11

Судьи

ФИО Тип Оценка
Серебряков Олег Юрьевич Главный судья
Чермашенцев Тимур Николаевич Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Липовецький Віктор Миколаєвич Судья времени игры

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 0 : 1 9:30 47 / Крикун Борис Русланович 12 / Коваль Алексей Сергеевич
СПАРТА 0 : 2 13:40 12 / Коваль Алексей Сергеевич 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
63 / Дешевый Евгений Григорьевич
СПАРТА 0 : 3 15:00 92 / Чорный Дмитрий 63 / Дешевый Евгений Григорьевич
СПАРТА 0 : 4 +1 18:00 23 / Фроленко Кирилл Витальевич 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 0 : 5 +1 22:40 12 / Коваль Алексей Сергеевич 90 / Гаврилюк Владимир Витальевич
23 / Фроленко Кирилл Витальевич
СПАРТА 0 : 6 25:00 92 / Чорный Дмитрий 63 / Дешевый Евгений Григорьевич
СПАРТА 0 : 7 30:00 21 / Рябов Илья Русланович 63 / Дешевый Евгений Григорьевич
47 / Крикун Борис Русланович
Сокiл Jr 1 : 7 32:20 27 / Жеребко Максим Вікторович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сокiл Jr 2 : 7 45:00 19 / Скрипник Олександр Михайлович
СПАРТА 2 : 8 50:00 21 / Рябов Илья Русланович 7 / Васьківський Микита
73 / Волошин Артём Николаевич
СПАРТА 2 : 9 51:20 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович 11 / Хмиль Александр
СПАРТА 2 : 10 53:00 12 / Коваль Алексей Сергеевич 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
СПАРТА 2 : 11 58:20 92 / Чорный Дмитрий 47 / Крикун Борис Русланович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
СПАРТА 1:00 11 / Хмиль Александр 4 мин Дсц
СПАРТА 1:30 63 / Дешевый Евгений Григорьевич 2 мин Тлч. Кл.
СПАРТА 3:50 4 / Ромахин Максим 2 мин Н. Ч. С.
Сокiл Jr 17:00 21 / Щесняк Роман Олексійович 2 мин Блк
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сокiл Jr 21:00 27 / Жеребко Максим Вікторович 2 мин Уд. Кл.
3-ий период

Нет удалений