"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 1 1 0 0 12-1 3
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 1-12 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 4-1 3
2 Шторм 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 2 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 ХК "Самтек" 1 1 0 0 5-3 3
2 Сiч 1 0 0 1 3-5 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 1 1 0 0 7-1 3
2 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 1-7 0

Дни рождения

Май, 23

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023

8 : 7
СПАРТА   Сокiл Jr
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
5 22.10.2022 13:00 Палац Спорту СПАРТА - Сокiл Jr 8 : 7

Судьи

ФИО Тип Оценка
Пономар Олександр . Главный судья
Кузьминский Андрей . Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Липовецький Віктор Миколаєвич Судья времени игры

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 1 : 0 1:02 12 / Коваль Алексей Сергеевич 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
87 / Черемнов Алексей
Сокiл Jr 1 : 1 4:20 22 / Сімчук Гавриїл Костянтинович 27 / Жеребко Максим Вікторович
Сокiл Jr 1 : 2 +1 12:20 27 / Жеребко Максим Вікторович 22 / Сімчук Гавриїл Костянтинович
СПАРТА 2 : 2 14:00 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович 87 / Черемнов Алексей
12 / Коваль Алексей Сергеевич
СПАРТА 3 : 2 18:50 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович 90 / Гаврилюк Владимир Витальевич
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 4 : 2 24:20 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович 12 / Коваль Алексей Сергеевич
87 / Черемнов Алексей
СПАРТА 5 : 2 29:20 12 / Коваль Алексей Сергеевич 87 / Черемнов Алексей
42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
СПАРТА 6 : 2 30:10 87 / Черемнов Алексей 90 / Гаврилюк Владимир Витальевич
42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
СПАРТА 7 : 2 37:20 17 / Хмиль Александр 88 / Буняк Александр
Сокiл Jr 7 : 3 39:20 22 / Сімчук Гавриїл Костянтинович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 8 : 3 52:10 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович 63 / Дешевый Евгений Григорьевич
Сокiл Jr 8 : 4 53:20 24 / Кальсін Артем Русланович 26 / Жеребко Денис Вікторович
7 / Шульга Кирило Артемович
Сокiл Jr 8 : 5 +1 55:40 22 / Сімчук Гавриїл Костянтинович 4 / Гайдук Денис Віталійович
Сокiл Jr 8 : 6 57:30 22 / Сімчук Гавриїл Костянтинович 25 / Костромітін Володимир Олегович
Сокiл Jr 8 : 7 59:40 24 / Кальсін Артем Русланович 14 / Окаєвич Артем Дмитрович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
СПАРТА 11:10 88 / Буняк Александр 2 мин Пдн
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сокiл Jr 32:00 27 / Жеребко Максим Вікторович 2 мин Непр. Ат.
Сокiл Jr 32:00 27 / Жеребко Максим Вікторович 2 мин Непр. Ат.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
СПАРТА 55:00 19 / Никуличев Александр Владимирович 2 мин Зд. Рук.