"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 1 1 0 0 12-1 3
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 1-12 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 4-1 3
2 Шторм 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 2 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 ХК "Самтек" 1 1 0 0 5-3 3
2 Сiч 1 0 0 1 3-5 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 1 1 0 0 7-1 3
2 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 1-7 0

Дни рождения

Май, 23

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023

6 : 2
Крижинка Кепіталз   Сокiл Jr
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
20 18.02.2023 13:45 Шалетт Крижинка Кепіталз - Сокiл Jr 6 : 2

Судьи

ФИО Тип Оценка
Дронговский Андрей . Главный судья
Черненко Олексій Валентинович Секретарь
Серебряков Олег Юрьевич Главный судья

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сокiл Jr 3:55 26 / Жеребко Денис Вікторович 2 мин Непр.ат.
Крижинка Кепіталз 7:30 77 / Костюк Матвій Володимирович 2 мин Блок.
Крижинка Кепіталз 8:40 14 / Д'яченко Роман 2 мин Непр.ат.
Крижинка Кепіталз 12:50 29 / Древаль Олександр Сергійович 2 мин Зад.рук.
Сокiл Jr 14:30 4 / Падакін Віктор Дмитрович 2 мин Блок.
Сокiл Jr 15:29 3 / Мельник Іван Андрійович 2 мин Непр.ат.
Крижинка Кепіталз 16:50 73 / Щербак Богдан Доріанович 2 мин Непр.ат.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Крижинка Кепіталз 24:10 77 / Костюк Матвій Володимирович 2 мин Зад.кл.
Крижинка Кепіталз 34:20 20 / Набок Богдан В’ячеславович 2 мин Опас.игра выс.под.кл
Сокiл Jr 39:40 18 / Висоцький Єлісей Петрович 2 мин Груб.
Крижинка Кепіталз 39:40 29 / Древаль Олександр Сергійович 2 мин Груб.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Крижинка Кепіталз 47:05 10 / Удовіченко Андрій Валерійович 2 мин Подн.
Сокiл Jr 58:00 7 / Шульга Кирило Артемович 5 мин Груб.
Крижинка Кепіталз 58:00 9 / Катруша Назар Григорович 4 мин Груб.
Сокiл Jr 58:00 7 / Шульга Кирило Артемович 20 мин Дисц.