Літній Кубок 2024 . Плейофф. Лідер. (Півфінал, Група А(1-4))
# Команды И В Н П РШ О
1 Крижинка - Кепіталз 2008 3 2 0 1 5-12 5
2 Альянс 3 1 0 2 12-5 4
Літній Кубок 2024 . Плейофф. Лідер. (Півфінал, Група Б(2-3))
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 3 2 0 1 9-10 5
2 ХК БІЛГОРОД 3 1 0 2 10-9 4
Літній Кубок АХЛ ЛІДЕР
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 5 5 0 0 29-7 10
2 Арсенал 2 5 3 1 1 30-15 7
3 ХК БІЛГОРОД 5 3 0 2 18-15 6
4 Крижинка - Кепіталз 2008 5 2 1 2 23-20 5
5 ХК "Самтек" 5 1 0 4 10-27 2
6 Автомобилист "Лидер" 5 0 0 5 1-27 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Дни рождения

Июль, 18

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023

3 : 6
Сокiл Jr   Автомобiлiст
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
14 24.12.2022 13:30 Палац Спорту Сокiл Jr - Автомобiлiст 3 : 6

Судьи

ФИО Тип Оценка
Мельничук Владислав . Главный судья
Кузьминский Андрей . Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Липовецький Віктор Миколаєвич Судья времени игры

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сокiл Jr 1 : 0 -1 4:00 19 / Скрипник Олександр Михайлович
Автомобiлiст 1 : 1 14:00 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 89 / Алексюк Валентин
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобiлiст 1 : 2 +1 25:00 89 / Алексюк Валентин 19 / Бега Тарас Александрович
Автомобiлiст 1 : 3 +1 36:00 89 / Алексюк Валентин 19 / Бега Тарас Александрович
Сокiл Jr 2 : 3 38:00 21 / Щесняк Роман Олексійович 24 / Кальсін Артем Русланович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобiлiст 2 : 4 46:02 71 / Шевчук Максим Юрьевич 16 / Макоревич Владислав Максимович
2 / Щербатюк Роман Васильевич
Автомобiлiст 2 : 5 47:30 89 / Алексюк Валентин 19 / Бега Тарас Александрович
26 / Люлюк Игорь Сергеевич
Автомобiлiст 2 : 6 48:40 16 / Макоревич Владислав Максимович 90 / Билоцкий Андрей Витальевич
71 / Шевчук Максим Юрьевич
Сокiл Jr 3 : 6 +1 57:00 26 / Жеребко Денис Вікторович 22 / Утукін Дмитро Олексійович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сокiл Jr 3:00 9 / Делій Михайло 2 мин Пдн
Автомобiлiст 6:00 16 / Макоревич Владислав Максимович 2 мин Блк
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сокiл Jr 24:50 9 / Делій Михайло 2 мин Пдн
Сокiл Jr 34:30 23 / Ходирев Богдан Олегович 2 мин Зд. Кл.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Автомобiлiст 56:00 90 / Билоцкий Андрей Витальевич 2 мин Пдн