"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 1 1 0 0 4-1 3
2 Арсенал 2 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Крижинка - Кепіталз 2008 1 1 0 0 3-2 2
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 2-3 1
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 3-2 3
2 ХК "Самтек" 1 0 0 1 2-3 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сiч 1 1 0 0 7-6 3
2 Шторм 1 0 0 1 6-7 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран" ,сезон 2022- 2023

6 : 4
Альянс 50+   Атeк 50+
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
5 05.11.2022 11:30 Палац Спорту Альянс 50+ - Атeк 50+ 6 : 4

Судьи

ФИО Тип Оценка
Кузьминский Андрей . Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Альянс 50+ 1 : 0 2:00 70 / Нигматуллин Марат Нурович 7 / Давиденко Сергей Владиславович
Атeк 50+ 1 : 1 13:40 44 / Урда Максим Николаевич
Атeк 50+ 1 : 2 19:55 44 / Урда Максим Николаевич
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Альянс 50+ 2 : 2 25:00 17 / Архипов Вадим Игоревич 76 / Пурик Андрей Васильевич
30 / Куровский Павел Валерьевич
Альянс 50+ 3 : 2 27:00 87 / Яремчук Виталий Петрович 70 / Нигматуллин Марат Нурович
55 / Слуцкий Тадеуш Анатольевич
Альянс 50+ 4 : 2 38:00 87 / Яремчук Виталий Петрович 55 / Слуцкий Тадеуш Анатольевич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Атeк 50+ 4 : 3 53:00 13 / Гарнага Сергей 12 / Аліпов Євген Леонідович
Атeк 50+ 4 : 4 56:30 7 / Загородний Юрий Иванович 44 / Урда Максим Николаевич
12 / Аліпов Євген Леонідович
Альянс 50+ 5 : 4 58:17 17 / Архипов Вадим Игоревич 76 / Пурик Андрей Васильевич
Альянс 50+ 6 : 4 ПВ 59:55 70 / Нигматуллин Марат Нурович 55 / Слуцкий Тадеуш Анатольевич

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Альянс 50+ 5:00 7 / Давиденко Сергей Владиславович 2 мин Пдн
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Альянс 50+ 30:00 30 / Куровский Павел Валерьевич 2 мин Непр. Ат.
3-ий период

Нет удалений