Літній Кубок 2024 . Плейофф. Лідер. (Півфінал, Група А(1-4))
# Команды И В Н П РШ О
1 Крижинка - Кепіталз 2008 3 2 0 1 5-12 5
2 Альянс 3 1 0 2 12-5 4
Літній Кубок 2024 . Плейофф. Лідер. (Півфінал, Група Б(2-3))
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 3 2 0 1 9-10 5
2 ХК БІЛГОРОД 3 1 0 2 10-9 4
Літній Кубок АХЛ ЛІДЕР
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 5 5 0 0 29-7 10
2 Арсенал 2 5 3 1 1 30-15 7
3 ХК БІЛГОРОД 5 3 0 2 18-15 6
4 Крижинка - Кепіталз 2008 5 2 1 2 23-20 5
5 ХК "Самтек" 5 1 0 4 10-27 2
6 Автомобилист "Лидер" 5 0 0 5 1-27 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лiдер" ,сезон 2022- 2023

6 : 2
ХК "Самтек"   Шторм
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
8 13.11.2022 14:15 Шалетт ХК "Самтек" - Шторм 6 : 2

Судьи

ФИО Тип Оценка
Рябиков Алексей Александрович Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 1 : 0 3:10 14 / Юденко Дмитрий Александрович 74 / Боровский Артем Вадимович
Шторм 1 : 1 4:30 20 / Дешевый Евгений Григорьевич 16 / Орлов Дмитрий Леонидович
ХК "Самтек" 2 : 1 5:15 74 / Боровский Артем Вадимович
Шторм 2 : 2 8:20 20 / Дешевый Евгений Григорьевич 24 / Бовтуненко Сергей Васильевич
16 / Орлов Дмитрий Леонидович
ХК "Самтек" 3 : 2 13:20 72 / Крикун Борис Русланович 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович
86 / Косничук Денис Александрович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 4 : 2 +1 32:00 18 / Маслов Станислав Витальевич 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович
98 / Городиский Александр Юрьевич
ХК "Самтек" 5 : 2 39:40 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович 14 / Юденко Дмитрий Александрович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 6 : 2 4х4 52:50 19 / Ключак Владислав Иванович 14 / Юденко Дмитрий Александрович

Удаления

1-ый период

Нет удалений

2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Шторм 30:30 5 / Джус Александр Владимирович 2 мин Блк
ХК "Самтек" 34:00 18 / Маслов Станислав Витальевич 2 мин Уд. Кл.
Шторм 37:00 4 / Слободян Вячеслав Владимирович 2 мин Уд. Кл.
ХК "Самтек" 37:00 48 / Сирош Антон 2 мин Уд. Кл.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
ХК "Самтек" 41:00 48 / Сирош Антон 2 мин Зд. Рук.
Шторм 46:30 20 / Дешевый Евгений Григорьевич 2 мин Зд. Кл.
Шторм 51:20 5 / Джус Александр Владимирович 2 мин Зд. Кл.
ХК "Самтек" 52:30 98 / Городиский Александр Юрьевич 2 мин Зд.рук.кл.соп.