Літній Кубок АХЛ ЛІДЕР
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 2 2 0 0 14-6 4
2 Арсенал 2 3 2 0 1 19-9 4
3 ХК БІЛГОРОД 3 2 0 1 14-12 4
4 Крижинка - Кепіталз 2008 3 1 0 2 11-16 2
5 ХК "Самтек" 2 0 0 2 5-11 0
6 Автомобилист "Лидер" 1 0 0 1 1-10 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023

2 : 9
Беркут Київ   Автомобiлiст
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
9 20.11.2022 18:30 Палац Спорту Беркут Київ - Автомобiлiст 2 : 9

Судьи

ФИО Тип Оценка
Кузьминский Андрей . Главный судья
Рябиков Алексей Александрович Главный судья
Черненко Олексій Валентинович Секретарь
Липовецький Віктор Миколаєвич Судья времени игры

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобiлiст 0 : 1 +1 2:50 24 / Буточнов Антон Александрович 26 / Люлюк Игорь Сергеевич
14 / Стоцкий Антон Александрович
Автомобiлiст 0 : 2 9:00 71 / Шевчук Максим Юрьевич 16 / Макоревич Владислав Максимович
18 / Лаврик Роман Васильевич
Автомобiлiст 0 : 3 13:10 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 24 / Буточнов Антон Александрович
Автомобiлiст 0 : 4 -1 18:00 23 / Задоенко Олег Олегович 2 / Щербатюк Роман Васильевич
19 / Бега Тарас Александрович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобiлiст 0 : 5 23:00 24 / Буточнов Антон Александрович 71 / Шевчук Максим Юрьевич
14 / Стоцкий Антон Александрович
Автомобiлiст 0 : 6 32:20 83 / Гаврилюк Виталий Валерьевич 19 / Бега Тарас Александрович
23 / Задоенко Олег Олегович
Автомобiлiст 0 : 7 36:35 16 / Макоревич Владислав Максимович 83 / Гаврилюк Виталий Валерьевич
7 / Хонин Денис Владимирович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Беркут Київ 1 : 7 -1 44:10 18 / Мельничук Владислав Александрович 67 / Кузьмич Антон
Беркут Київ 2 : 7 49:50 5 / Дворецкий Павел Викторович 60 / Исламов Максим Вадимович
Автомобiлiст 2 : 8 51:50 71 / Шевчук Максим Юрьевич 16 / Макоревич Владислав Максимович
Автомобiлiст 2 : 9 59:36 24 / Буточнов Антон Александрович 23 / Задоенко Олег Олегович
19 / Бега Тарас Александрович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Беркут Київ 2:30 83 / Коропецкий Игорь Анатольевич 2 мин Зад.кл.
Беркут Київ 15:00 40 / Попович Сергей Сергеевич 2 мин Блок.
Автомобiлiст 17:40 18 / Лаврик Роман Васильевич 2 мин Уд.кл.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Автомобiлiст 29:30 83 / Гаврилюк Виталий Валерьевич 2 мин Зад.кл.
Автомобiлiст 39:35 7 / Хонин Денис Владимирович 2 мин Непр.ат.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Автомобiлiст 40:39 90 / Билоцкий Андрей Витальевич 2 мин Непр.ат.
Беркут Київ 43:35 41 / Денискин Анатолий Валерьевич 2 мин Непр.ат.