Плейофф Лідер,сезон 23-24. (Чвертьфінал, 1(1-8))
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 1 1 0 0 10-1 3
2 ХК "Самтек" 1 0 0 1 1-10 0
Плейофф Лідер,сезон 23-24. (Чвертьфінал, 2(2-7))
# Команды И В Н П РШ О
1 Сiч 1 1 0 0 5-4 3
2 Авангард 1 0 0 1 4-5 0
Плейофф Лідер,сезон 23-24. (Чвертьфінал, 3(3-6))
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 0 1 0 1-1 1
2 Шторм 1 0 1 0 1-1 1
Плейофф,1я Ліга ( Майстер),2023-2024 (Чвертьфінал, 1(1-8))
# Команды И В Н П РШ О
1 Київськi Лаври 1 1 0 0 5-2 3
2 Сокiл Jr 1 0 0 1 2-5 0
Чемпіонат АХЛ "Ветеран А",23-24 (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 10 10 0 0 60-15 20
2 Арсенал 50+ 10 5 1 4 29-30 11
3 Атeк 50+ 10 3 1 6 32-43 7
4 "Бiлгород"50+ 11 3 0 8 28-56 6
5 ШВСМ 50+ 5 1 0 4 9-14 2
Чемпіонат АХЛ "Ветеран Б" ,23-24 (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 3 3 0 0 23-4 6
2 "Бiлгород"50+ 3 2 0 1 12-14 4
3 Атек 50( Б) 3 1 0 2 11-15 2
4 Арсенал 50+ 3 0 0 3 5-18 0

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023

6 : 8
Автомобiлiст   Сокiл Jr
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
7 09.11.2022 19:00 Палац Спорту Автомобiлiст - Сокiл Jr 6 : 8

Судьи

ФИО Тип Оценка
Севрук Андрей Евгеньевич Главный судья
Чермашенцев Тимур Николаевич Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сокiл Jr 0 : 1 12:50 10 / Сімчук Гавриїл Костянтинович
Сокiл Jr 0 : 2 14:20 25 / Костромітін Володимир Олегович 27 / Жеребко Максим Вікторович
4 / Гайдук Денис Віталійович
Автомобiлiст 1 : 2 16:30 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 18 / Лаврик Роман Васильевич
89 / Кузьменко Валентин Викторович
Автомобiлiст 2 : 2 19:50 7 / Хонин Денис Владимирович 26 / Люлюк Игорь Сергеевич
18 / Лаврик Роман Васильевич
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сокiл Jr 2 : 3 25:10 10 / Сімчук Гавриїл Костянтинович
Сокiл Jr 2 : 4 26:20 27 / Жеребко Максим Вікторович 10 / Сімчук Гавриїл Костянтинович
Сокiл Jr 2 : 5 +1 36:36 27 / Жеребко Максим Вікторович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобiлiст 3 : 5 +2 43:30 7 / Хонин Денис Владимирович 18 / Лаврик Роман Васильевич
90 / Билоцкий Андрей Витальевич
Сокiл Jr 3 : 6 47:50 10 / Сімчук Гавриїл Костянтинович 4 / Гайдук Денис Віталійович
Автомобiлiст 4 : 6 48:30 11 / Неверов Артём Павлович 2 / Щербатюк Роман Васильевич
90 / Билоцкий Андрей Витальевич
Автомобiлiст 5 : 6 +1 56:40 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 11 / Неверов Артём Павлович
89 / Кузьменко Валентин Викторович
Автомобiлiст 6 : 6 57:30 2 / Щербатюк Роман Васильевич 24 / Буточнов Антон Александрович
Сокiл Jr 6 : 7 ПВ 58:20 27 / Жеребко Максим Вікторович 25 / Костромітін Володимир Олегович
Сокiл Jr 6 : 8 ПВ 59:55 13 / Бурдаков Матвій Олексійович 5 / Галдін Георгій Євгенович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Автомобiлiст 6:00 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 2 мин Блк
Автомобiлiст 17:00 89 / Кузьменко Валентин Викторович 2 мин Дсц
Сокiл Jr 17:00 27 / Жеребко Максим Вікторович 2 мин Дсц
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сокiл Jr 35:00 4 / Гайдук Денис Віталійович 2 мин Зд. Рук.
Автомобiлiст 36:40 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 2 мин Грб
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сокiл Jr 43:00 21 / Щесняк Роман Олексійович 2 мин З. В. И.
Сокiл Jr 43:00 27 / Жеребко Максим Вікторович 2 мин Н. Ч. С.
Сокiл Jr 50:00 18 / Висоцький Єлісей Петрович 2 мин Зд. Кл.
Автомобiлiст 52:00 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 2 мин Зд. Кл.
Автомобiлiст 52:00 26 / Люлюк Игорь Сергеевич 2 мин Дсц
Сокiл Jr 58:00 10 / Сімчук Гавриїл Костянтинович 2 мин Зд. Кл.