Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 9 5 2 2 33-27 12
2 Атэк 50+ 8 2 2 4 26-28 6
3 Арсенал 50+ 7 2 2 3 27-31 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 11 8 1 2 49-27 17
2 Авангард 11 8 1 2 37-25 17
3 Альянс 12 6 2 4 52-37 14
4 Гефест 11 7 0 4 59-24 14
5 ХК "Самтек" 11 4 4 3 41-40 12
6 Сич 11 4 1 6 41-51 9
7 Арсенал 2 11 2 3 6 30-49 7
8 ХК БІЛГОРОД 11 2 2 7 31-50 6
9 Шторм 11 1 2 8 33-70 4
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 13 12 0 1 54-31 24
2 Автомобилист 13 11 0 2 94-36 22
3 Киевские Лавры 13 9 0 4 75-34 18
4 СПАРТА 12 6 0 6 46-45 12
5 Беркут Киев 12 5 0 7 35-47 10
6 АЛЬЯНС 13 4 0 9 50-67 8
7 Чайка 13 3 0 10 38-91 6
8 ХК"Киев" 13 1 0 12 41-82 2

Последние результаты

Дни рождения

Декабрь, 8

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022

9 : 0
Гефест   Сич
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
6 16.10.2021 10:00 АТЭК Гефест - Сич 9 : 0

Судьи

ФИО Тип Оценка
Мельничук Владислав . Главный судья
Кравчук Виктор Йосифович Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Гефест 1 : 0 3:20 26 / Степаненко Денис Викторович 8 / Дзержинский Роман Эдуардович
15 / Погорельский Константин Владимирович
Гефест 2 : 0 +1 8:20 23 / Латушко Сергей Васильевич 26 / Степаненко Денис Викторович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Гефест 3 : 0 25:30 5 / Бадамшин Александр Олегович 23 / Латушко Сергей Васильевич
Гефест 4 : 0 +1 28:55 5 / Бадамшин Александр Олегович 23 / Латушко Сергей Васильевич
15 / Погорельский Константин Владимирович
Гефест 5 : 0 35:20 25 / Байков Никита Сергеевич 26 / Степаненко Денис Викторович
Гефест 6 : 0 36:04 23 / Латушко Сергей Васильевич 26 / Степаненко Денис Викторович
Гефест 7 : 0 36:45 8 / Дзержинский Роман Эдуардович 33 / Байков Сергей Олегович
5 / Бадамшин Александр Олегович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Гефест 8 : 0 46:40 5 / Бадамшин Александр Олегович 23 / Латушко Сергей Васильевич
Гефест 9 : 0 55:04 5 / Бадамшин Александр Олегович 33 / Байков Сергей Олегович
15 / Погорельский Константин Владимирович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Гефест 5:02 4 / Бордунос Алексей 2 мин Пдн
Сич 7:54 33 / Брытанчук Георгий Романович 2 мин Зд. Кл.
Гефест 19:25 25 / Байков Никита Сергеевич 2 мин Пдн
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сич 27:04 5 / Кузьмич Антон 2 мин Зд. Кл.
Гефест 31:10 23 / Латушко Сергей Васильевич 2 мин Пдн
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Гефест 59:00 4 / Бордунос Алексей ШБ Зд. Кл.