Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий Фінал)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-5 | 6 |
2 | Крижинка - Кепіталс | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-8 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Фінал)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Київськi Лаври | 2 | 2 | 0 | 0 | 12-5 | 6 |
2 | СПАРТА | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-12 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Бронзовий Фінал )
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | АРСЕНАЛ | 2 | 2 | 0 | 0 | 11-4 | 6 |
2 | Блискавки | 2 | 0 | 0 | 2 | 4-11 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий бронзовий Фінал)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Сокiл Jr | 2 | 1 | 1 | 0 | 11-7 | 4 |
2 | ХК"Київ" | 2 | 0 | 1 | 1 | 7-11 | 1 |
Последние результаты
Дата | Команды | Счет |
---|---|---|
14.04.2024 | "Бiлгород"50+ - Атeк 50+ | 1 : 3 |
14.04.2024 | ХК "Самтек" - Авангард | 3 : 3 |
13.04.2024 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" - Крижинка - Кепіталс | 5 : 4 |
07.04.2024 | Сокiл Jr - ХК"Київ" | 3 : 3 |
07.04.2024 | СПАРТА - Київськi Лаври | 3 : 4 |
07.04.2024 | Блискавки - АРСЕНАЛ | 1 : 5 |
07.04.2024 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" - Крижинка - Кепіталс | 3 : 1 |
31.03.2024 | Шторм - Арсенал 2 | 4 : 5 |
31.03.2024 | Сiч - Альянс | 5 : 6 |
31.03.2024 | Авангард - ХК "Самтек" | 3 : 5 |
Дни рождения
Апрель, 18
БЕРКУТ, Нп, 13
АРСЕНАЛ, Нп, 71
Торнадо, Зщ
БСМ, Нп, 2
Авангард, Зщ
Автомобiлiст, Вр
Чемпионат АХЛ"Любитель",группа Б, финал II.
Заявка команды Дикие Утки
Расписание аренды льда
День | Начало | Конец | Стадион |
---|
Состав команды
# | Фото | ФИО | ДР | Амплуа | Номер | Отм. | Статус |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Макаренко Игорь Васильевич | 25.10.1978 | Нп | ЛЮБ | |||
2 | Никулин Александр Аркадьевич | 07.01.1993 | Вр | ЛЮБ | |||
3 | Терещук Вадим Дмитриевич | 26.10.1973 | Нп | ВЕТ | |||
4 | Омелюх Юрий Анатольевич | 13.03.1968 | Зщ | ВЕТ | |||
5 | Панюхин Григорий Григорьевич | 15.10.1964 | Нп | ВЕТ | |||
6 | Сидорко Виталий Николаевич | 11.09.1968 | Зщ | ВЕТ | |||
7 | Леусенко Владимир Федорович | 12.07.1970 | Зщ | ВЕТ | |||
8 | Петранговский Игорь Юрьевич | 09.05.1967 | Нп | ВЕТ | |||
9 | Пархоменко Владимир Анатольевич | 25.03.1985 | Зщ | ЛЮБ | |||
10 | Дорофеев Артем Игоревич | 04.05.1984 | Вр | СПШ | |||
11 | Скотаренко Дмитрий Анатольевич | 28.05.1983 | Зщ | ЛЮБ | |||
12 | Подоплихин Дмитрий Викторович | 24.02.1972 | Нп | ВЕТ | |||
13 | Баталин Игорь Александрович | 29.09.1970 | Нп | ВЕТ | |||
14 | Дидык Олег Яковлевич | 19.06.1977 | Зщ | ЛЮБ | |||
15 | Паламарь Игорь Сергеевич | 29.10.1961 | Нп | ВЕТ | |||
16 | Акопян Юрий Григорьвич | 04.04.1969 | Зщ | 55 | ВЕТ | ||
17 | Зубрицкий Артем Юрьевич | 23.07.1971 | Нп | 15 | ВЕТ |