Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий Фінал)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-5 | 6 |
2 | Крижинка - Кепіталс | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-8 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Фінал)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Київськi Лаври | 2 | 2 | 0 | 0 | 12-5 | 6 |
2 | СПАРТА | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-12 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Бронзовий Фінал )
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | АРСЕНАЛ | 2 | 2 | 0 | 0 | 11-4 | 6 |
2 | Блискавки | 2 | 0 | 0 | 2 | 4-11 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий бронзовий Фінал)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Сокiл Jr | 2 | 1 | 1 | 0 | 11-7 | 4 |
2 | ХК"Київ" | 2 | 0 | 1 | 1 | 7-11 | 1 |
Последние результаты
Дата | Команды | Счет |
---|---|---|
14.04.2024 | "Бiлгород"50+ - Атeк 50+ | 1 : 3 |
14.04.2024 | ХК "Самтек" - Авангард | 3 : 3 |
13.04.2024 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" - Крижинка - Кепіталс | 5 : 4 |
07.04.2024 | Сокiл Jr - ХК"Київ" | 3 : 3 |
07.04.2024 | СПАРТА - Київськi Лаври | 3 : 4 |
07.04.2024 | Блискавки - АРСЕНАЛ | 1 : 5 |
07.04.2024 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" - Крижинка - Кепіталс | 3 : 1 |
31.03.2024 | Шторм - Арсенал 2 | 4 : 5 |
31.03.2024 | Сiч - Альянс | 5 : 6 |
31.03.2024 | Авангард - ХК "Самтек" | 3 : 5 |
Дни рождения
Апрель, 18
БЕРКУТ, Нп, 13
АРСЕНАЛ, Нп, 71
Торнадо, Зщ
БСМ, Нп, 2
Авангард, Зщ
Автомобiлiст, Вр
Приз открытия сезона 2012-2013 АХЛ г.Киева
Заявка команды Чайка
Состав команды
# | Фото | ФИО | ДР | Амплуа | Номер | Отм. | Статус |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Голубчик Андрей Николаевич | 14.06.1972 | Вр | ВЕТ | |||
2 | Максименко Валентин Валентинович | Нп | СПШ | ||||
3 | Терновой Вячеслав Анатольевич | 14.03.1978 | Нп | МАС | |||
4 | Рокицкий Алексей Анатольевич | 22.02.1978 | Нп | СПШ | |||
5 | Мазко Игорь Васильевич | 01.08.1978 | Зщ | МАС | |||
6 | Андриевский Олег Львович | 19.06.1976 | Нп | ЛЮБ | |||
7 | Уваркин Никита Сергеевич | 26.04.1988 | Нп | МАС | |||
8 | Коба Константин Сергеевич | 15.02.1988 | Нп | СПШ | |||
9 | Млынченко Евгений Александрович | 11.06.1972 | Нп | ВЕТ | |||
10 | Олексиенко Андрей | 29.05.1971 | Зщ | ВЕТ | |||
11 | Басок Сергей Степанович | 11.03.1973 | Зщ | ВЕТ | |||
12 | Задворный Виктор Николаевич | 07.08.1980 | Нп | ЛЮБ | |||
13 | Бовтуненко Сергей Васильевич | 01.02.1971 | Зщ | ВЕТ | |||
14 | Козачук Александр | 19.02.1978 | Нп | МАС | |||
15 | Ворошнов Николай | 24.03.1985 | Вр | МАС |