Плейофф,1 Ліга ( Майстер),сезон 2023-2024 (Чвертьфінал, 1(1-8))
# Команды И В Н П РШ О
1 Київськi Лаври 1 1 0 0 5-2 3
2 Сокiл Jr 1 0 0 1 2-5 0
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Чвертьфінал, 1(1-8))
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 1 1 0 0 10-1 3
2 ХК "Самтек" 1 0 0 1 1-10 0
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Чвертьфінал, 2(2-7))
# Команды И В Н П РШ О
1 Сiч 1 1 0 0 5-4 3
2 Авангард 1 0 0 1 4-5 0
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Чвертьфінал, 3(3-6))
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 0 1 0 1-1 1
2 Шторм 1 0 1 0 1-1 1
Чемпіонат АХЛ "Ветеран А",23-24 (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 10 10 0 0 60-15 20
2 Арсенал 50+ 10 5 1 4 29-30 11
3 Атeк 50+ 10 3 1 6 32-43 7
4 "Бiлгород"50+ 11 3 0 8 28-56 6
5 ШВСМ 50+ 5 1 0 4 9-14 2
Чемпіонат АХЛ "Ветеран Б" ,23-24 (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 3 3 0 0 23-4 6
2 "Бiлгород"50+ 3 2 0 1 12-14 4
3 Атек 50( Б) 3 1 0 2 11-15 2
4 Арсенал 50+ 3 0 0 3 5-18 0

Дни рождения

Февраль, 29

Чемпіонат 1 ЛІГА ,Сезон 23-24 (АХЛ, МАЙСТЕР)

10 : 3
Київськi Лаври   Сокiл Jr
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
8 25.11.2023 12:15 Палац Спорту Київськi Лаври - Сокiл Jr 10 : 3

Судьи

ФИО Тип Оценка
Перетятько Антон . Главный судья
Севрук Андрей Евгеньевич Главный судья
Горбатюк Александр Васильевич Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Київськi Лаври 1 : 0 0:50 7 / Шафаренко Олег Леонидович 79 / Задоенко Олег Олегович
11 / Харченко Сергей Олегович
Київськi Лаври 2 : 0 12:00 27 / Ларионов Иван Владимирович 7 / Шафаренко Олег Леонидович
76 / Рябенко Олег Владимирович
Київськi Лаври 3 : 0 13:00 11 / Харченко Сергей Олегович 6 / Срюбко Андрей Васильевич
79 / Задоенко Олег Олегович
Київськi Лаври 4 : 0 15:30 55 / Заблудовский Денис Борисович 23 / Макаров Юрий Николаевич
6 / Срюбко Андрей Васильевич
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Київськi Лаври 5 : 0 21:10 6 / Срюбко Андрей Васильевич 27 / Ларионов Иван Владимирович
55 / Заблудовский Денис Борисович
Київськi Лаври 6 : 0 22:30 7 / Шафаренко Олег Леонидович 18 / Григорьев Олег Владимирович
23 / Макаров Юрий Николаевич
Київськi Лаври 7 : 0 31:30 71 / Свиридов Руслан Евгеньевич 55 / Заблудовский Денис Борисович
27 / Ларионов Иван Владимирович
Сокiл Jr 7 : 1 34:10 77 / Блоцкий Александр
Київськi Лаври 8 : 1 35:00 71 / Свиридов Руслан Евгеньевич 11 / Харченко Сергей Олегович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Київськi Лаври 9 : 1 47:20 11 / Харченко Сергей Олегович 27 / Ларионов Иван Владимирович
3 / Климентьев Сергей Владимирович
Сокiл Jr 9 : 2 48:10 2 / Федоренко Олександр Сергійович 22 / Серб Володимир Андрійович
17 / Заргана Георгій Дмитрович
Київськi Лаври 10 : 2 49:00 23 / Макаров Юрий Николаевич 7 / Шафаренко Олег Леонидович
Сокiл Jr 10 : 3 50:20 77 / Блоцкий Александр 22 / Серб Володимир Андрійович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сокiл Jr 4:20 16 / Римар Данило 2 мин Пдн
Київськi Лаври 6:50 76 / Рябенко Олег Владимирович ШБ З. К.
2-ой период

Нет удалений

3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сокiл Jr 45:00 2 / Федоренко Олександр Сергійович 2 мин П. Ч. С.