"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 1 1 0 0 4-1 3
2 Арсенал 2 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Крижинка - Кепіталз 2008 1 1 0 0 3-2 2
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 2-3 1
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 3-2 3
2 ХК "Самтек" 1 0 0 1 2-3 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сiч 1 1 0 0 7-6 3
2 Шторм 1 0 0 1 6-7 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023

6 : 2
Беркут Київ   Сокiл Jr
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
4 15.10.2022 13:00 Палац Спорту Беркут Київ - Сокiл Jr 6 : 2

Судьи

ФИО Тип Оценка
Кузьминский Андрей . Главный судья
Пономар Олександр . Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Липовецький Віктор Миколаєвич Судья времени игры

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Беркут Київ 1:50 1 / Бруль Владислав Васильевич 2 мин Сдвиг ворот
Беркут Київ 9:10 5 / Дворецкий Павел Викторович 2 мин Зд. Кл.
2-ой период

Нет удалений

3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Беркут Київ 47:20 67 / Денискин Анатолий Валерьевич 2 мин Грб
Сокiл Jr 47:20 21 / Щесняк Роман Олексійович 2 мин Грб
Сокiл Jr 52:20 7 / Шульга Кирило Артемович 2 мин В. П. К.
Сокiл Jr 58:10 18 / Висоцький Єлісей Петрович 2 мин Зд. Рук.

Сокiл Jr

Вратари
# Вратарь Г Бр Шт Время
1 1 / Шаповал Михайло Андрійович 4 0 0 20:00
2 20 / Бойко Назар Ігорович 2 0 0 20:00
3 40 / Куликов Артем Євгенович 0 0 0 20:00
Полевые игроки
# Игрок   Г П Шт
1 4 / Гайдук Денис Віталійович Зщ 0 0 0
2 13 / Бурдаков Матвій Олексійович Зщ 0 0 0
3 16 / Виговський Михайло Олександрович Нп 0 0 0
4 18 / Висоцький Єлісей Петрович Нп 0 0 2
5 26 / Жеребко Денис Вікторович Зщ 0 0 0
6 27 / Жеребко Максим Вікторович Зщ 0 0 0
7 25 / Костромітін Володимир Олегович Нп 0 0 0
8 24 / Кальсін Артем Русланович Нп 0 0 0
9 15 / Журавльов Нікіта Андрійович Зщ 0 0 0
10 2 / Федоренко Олександр Сергійович Зщ 0 0 0
11 7 / Шульга Кирило Артемович Зщ 0 0 2
12 22 / Утукін Дмитро Олексійович Нп 0 1 0
13 12 / Сімчук Гавриїл Костянтинович Нп 0 0 0
14 17 / Шурак Єгор Сергійович Зщ 0 0 0
15 21 / Щесняк Роман Олексійович Нп 0 0 2
16 23 / Ходирев Богдан Олегович Нп 0 0 0
17 19 / Скрипник Олександр Михайлович Нп 1 0 0
18 8 / Гудзенко Тимофій Андріойвич Нп 1 0 0
19 11 / Добрянський Тимофій Павлович Нп 0 1 0